Get started!

Text page

partizanshampion.peperonity.net

Bezanija-Partizan 3:4

Ne znam na koji nacin da zapocnem izvestaj sa prve utakmice Partizana u ovoj sezoni.Mozda ce sve stati u 2 reci:BRUKA I SRAMOTA!Partizan je 2 puta bio u zaostatku od 2 gola,ali je zahvaljujuci velikoj borbenosti i pozrtvovanju stigao do zasluzene pobede.Naravno,ZAJEBAVAM SE!Cika Zeka i kompanije je po ko zna koji put odradila posao,pa je lagano doslo iz 1 u 2(iz keca u dvojku) i 7+ koji donose najvece kvote i najvecu lovu.LOPOVI!Elem,sta reci za igru Partizana,sem-PICKICE!
Fudbaleri Bezanije su vec u 2.minutu iskoristili kiks odbrane Partizana i preko Srdjana Urosevica dosli u vodjstvo.Partizan je shatro napadao,a u 24.minutu Bezanija je povela sa 2:0,a strelac je bio Dejan Damjanovic.Partizan je uspeo da smanji na 2:1 golom Odite u 27.minutu,a konacan rezultat 1.poluvremena postavio je Zarko Lazetic u 45.minutu-3:1 za Bezaniju.
Trener Partizana je na pocetku 2.poluvremena umesto Radonjica i Saveljica uveo Lazica i Radosavljevica,Smiljanic je zauzeo mesto stopera(!?) i Partizan se iz formacije 4-4-2 transformisao u 4-3-3.Samo sto je usao u igru Predrag Lazic je smanjio sutem po zemlji na 3:2.Vec 7 minuta kasnije Partizan je stigao do izjednacenja:Lazic je sutirao snazno sa 25.metara,golman Bezanije je odbio loptu koju je na par metara od gola Odita cusnuo u mrezu.
Konacan rezultat na mecu postavio je u 64.minutu Odita nakon centarsuta Lomica.Do kraja meca sve je bilo otaljavanje i iscekivanje zavrsetka tekme. I sta sad da kazem svima koji danima napadaju nas koji smo za jos radikalniji bojkot?Evo vam vasi Zecevic,Bjekovic i Curkovic pa zajedno pomozite Partizanu da izadje iz krize i da opere obraz koji je ukaljan toliko da ni Sava ni Dunav ne mogu da ga speru.Ja sa svojim drugarima necu vise da gledam lopovluk i blamiranja protiv nizerazrednih klubova.
A vi idite i radujte se pobedama nad Hajdukom iz Kule,Obilicem,Radom..i tapsite nepoznatim i anonimnim fudbalerima koji iz nizerazrednih klubova uz pomoc mame,tate i kompanije preko noci postaju prvotimci Partizana.I prozivajte i dalje nas-shacicu bandita i olosa koji ne voli Partizan i koji se raduje neuspesima Partizana.Samo zapamtite jednu stvar:jednog dana cete se setiti svega sto sam vam pricao i shvaticete da smo sve vreme radili ovo da bi pomogli nasem Partizanu..
Ukapiracete da nam je jako tesko padao neodlazak na utakmice i da smo jako patili i tugovali zbog njegovih neuspeha.Ukapiracete da smo mnogo vise voleli Partizan nego vi!Jer mi smo bili uz njega na jugu i protiv Smedereva i protiv Reala,i protiv Timoka i protiv CSKA.Vi odete na derbi i kad dodju neki stranci,i to je to.I vi pricate meni o ljubavi prema Partizanu..