peperonity.net
Welcome, guest. You are not logged in.
Log in or join for free!
 
Stay logged in
Forgot login details?

Login
Stay logged in

For free!
Get started!

Text page


meinene.peperonity.net

apie spyware

Įsibrovėliai į Jūsų kompiuterį

Daugumai žmonės, kurie įsilaužinėja į kompiuterius, atrodo genijai ar IT išminčiai. Galvojama, kad jie neturi nieko daugiau, tik kompiuterį ir 56K modemą. Tokį įvaizdį yra sukūrusi televizija, tačiau jis labai nutolęs nuo tikrovės.

Tiesa yra ta, kad anksčiau tiesiog nereikėdavo rūpintis namų kompiuterio apsauga. Tačiau interneto populiarumui sparčiai augant, daugybė žmonių kasdien pradėjo juo naudotis ir įsilaužėliams tapo labai paprasta pasinaudoti tokių vartotojų nepatyrimu ir įsilaužinėti į jų kompiuterius.

Kodėl kažkas gali patekti į kompiuterį?

Laimei daugelio įprastinių vartotojų įpročiai keičiasi, tačiau iki tol buvo labai skaudus mokymosi procesas: virusai, įsilaužėliai, informacijos praradimai bei vagystės, išpuoliai prieš vyriausybę ir t.t.

Gal skambės ir paradoksaliai, tačiau kuo apsaugos sistemos įmantresnės, tuo didesnis skaičius atakų, net jei įsilaužėliai nėra IT ekspertai. Tokia situacija yra todėl, kad tobulėja ne tik apsauga, bet ir įsilaužimo į kompiuterius įrankiai.

Yra programuotojų, kurie sukuria specialius įrankius, dar vadinamus "hacking tools", kurie internete yra prieinami bet kam. Praktikoje šiais įsilaužimo įrankiais vadinamos visos programos, kuriomis galima iš kitos mašinos nuotoliniu būdu valdyti kompiuterį, gauti jame esančią informaciją bei atlikinėti įvairias operacijas.
This page:
Help/FAQ | Terms | Imprint
Home People Pictures Videos Sites Blogs Chat
Top
.