peperonity.net
Welcome, guest. You are not logged in.
Log in or join for free!
 
Stay logged in
Forgot login details?

Login
Stay logged in

For free!
Get started!

Text page


meinene.peperonity.net

dar apie spyware

Šnipai "Spyware"

Įstatymai pripažįsta- kiekvienas turime teisę į privatumą ir asmeninės informacijos apsaugą. Nepaisant visko, šnipai (“spyware”) naudojasiinternetu ir šiurkščiai pažeidinėja šias teises..

Kas yra "spyware"? Kažkas Jus stebi

Šnipai filmuose ir knygose vaizduojami kaip paslaptingi, labai protingi ir galintys nepastebėtai patekti į bet kurią norimą vietą žmonės. Jų misija yra surinkti ir kažkam atiduoti reikiamą informaciją. Tokie personažai žavi, tačiau realiame gyvenime niekas nenorėtų gyventi sekamas, nežinoti, jog yra renkama informacija apie kasdieninį gyvenimą ir pan.

Šnipai yra visos programos, kurios naudojasi Jūsų interneto ryšiu tam, kad išgautų reikiamus duomenis bei informaciją. Ir visa tai yra daroma Jūsų neįspėjus ir nepaklausus leidimo.

Šios galimybės net gali būti idėtos į legalią programą, parduodamą su licencija. Tačiau kai pradedate ja naudotis, ji nelegaliai jus šnipinėja.

Kam reikia mane šnipinėti? Ko jie nori iš manęs?

Pagrindinis šnipų darbas yra susinkti ir išsiųsti informaciją apie naršymą internete: kokie Jūsų lankomi puslapiai, kiek laiko esate prisijungęs ir pan. Taip pat dažniausiai yra renkama informacija ir apie patį kompiuterį: kokia operacinė sistema, procesorius, atmintis ir t.t. Yra net sukurti šnipai išsiaiškinti, ar naudojamos programos kompiuteryje yra legalios, ar ne.

Surinkta informacija gali būti panaudota komerciniais ar moksliniais tikslais, tačiau nėra tiksliai žinoma, kam konkrečiai yra renkama tokia informacija ir kas su ja yra daroma vėliau. Vis tik tokios programos šiurkščiai pažeidžia Jūsų ir asmeninės informacijos privatumą, o tai netoleruotina.This page:
Help/FAQ | Terms | Imprint
Home People Pictures Videos Sites Blogs Chat
Top
.