Get started!

Text page

novasezona.peperonity.net

Partizan-Borac 2:0

Fudbaleri Partizana ostvarili su trecu uzastopnu pobedu u prvenstvu jer su na svom stadionu pred oko 5000 gledalaca savladali Cacanski Borac rezultatom 2:0.U ne previse zanimljivom mecu,crno-beli su zahvaljujuci uglavnom pojedinacnom kvalitetu dosli do nove pobede.U 1.poluvremenu Partizan je stvorio 2 sanse preko Zajica i Odite ali su one ostale neiskoriscene.Crno-beli su poveli u 66.minutu golom Jovetica na centarsut Lomica.
Nakon toga usledila je dosadna igra na obe strane,da bi u 82.minutu Odita svojim 6.golom u prvenstvu postavio konacan rezultat.
Partizan:Kralj,Rnic,Djordjevic,Bajic,Lomic,Zajic,Nadj,Smiljanic,Marinkovic,Odita,Jovetic.Od 62.minuta Zajica je zamenio Lazic,a u 54.minuta Marinkovica je zamenio Bosancic.Strelca prvog gola Jovetica u 86.minutu je zamenio Markovski.
Borac:Eric,Jasic,Rendulic,Dmitrovic,Krsteski,Simic(od 70.Spasojevic),Djokovic(od 89.Krasic),Krnjinac,Nikitovic,Milovanovic(od 62.Arsenijevic),Tamvanje