zalgirietizzz.peperonity.net

$!!!ŽALGIRIS!!!$

ŽALGIRIO FANŲ VIETA

NAUJIENOS
07.12.19/ SABAI - su gimtadieniu!!! Gera dovana - taškas, nes žaidimas tai buvo tragedija. Jau galvojau, kad chebra nebenori laimėti... Bet ištempė mažieji žvaigždės, super sužaidė Popas ir Marcusas. Na o DC - net nežinau, kaip jį vertinti... Vertas gauti ir į snukį, ir būti apkabintas nuoširdžiai už pergalę, tad palieku tai kiekvieno asmeninei nuomonei. Gaila, kad vietoj jo kokias 15 minučių nežaidė Kalnas, būtų tada viskas gerai, o dabar čia ant Grigo galim pykti šiek tiek. Liūdna, kad visokie špygeliai dilevičiai darė, ką norėjo po krepšiu - to neturi būti. Tačiau kaip jau žinom - ištempė ir viskas baigėsi laimingai. Matomai Sopotas yra neparankus varžovas Žalgiriui ir tiek, todėl išnešėm sveiką kailį, gavom dar vieną tašką, persvėrėm po nežinau kiek metų pergalių/pralaimėjimų santykį į pliusą, įsitaisėm patogiai penktojoje vietoje ir dabar metas kilti aukščiau. Dar prieš tai laukia išbandymas Vilniuje, bet tikimės ir ten pergalės, tad metus būsim pabaigę puikiai. SU PERGALE VISI KAUNO ŽALGIRIO FANAI!

07.12.14/ Ne tas lygis. Visai ne tas, net nervintis nereikėjo. O dar turint Marcusą, tai visai ramu. Net Popo šūviai, ne ten kur reikia, nebuvo baisūs. Sužaidė tai puikiai komanda, nėra ką ir pasakyti, bet galėjo ir 30 kokių taškų laimėti... na bet yra kaip yra, bent jau 100 įmetė, ir šiaip senokai jau Žalgiris kažką taip traiškė, kad per 3 kėlinius jau 83 taškai būtų įmesti. Dabar reikia būtinai pasiimti lenkus kitą savaitę, o tada ir Kaukėno eilė ateis - revanšas bus saldus. Su pergale VISI KAUNO ŽALGIRIO FANAI!!!

07.12.10/ Nepykit chebra - iki dabar dar nelabai atsigaunu, balsas dar dar pakenčiamas, bet emocinė būklė jau permesta ant rungtynių su Virtus, reikia atsigauti, nes vėl teks daug rėkti. Kas apie rungtynes ketvirtadienio - puiki pergalė, kas kad nebuvo gynybos, taškas yra taškas, jo iš mūsų jau niekas nebeatims. Marcusas, Popas, Žukis - štai pergalės kalviai, jeigu ne jų nuostabus žaidimas puolime ir gynyboje, pergalę būtume matę kaip ausis be veidrodžio... Bet yra kaip yra - laimėjom! Galiu pagirti visus, kurie pasirodė aikštelėje, ypač džiugu dėl Kalniečio - tos 8 jo minutės buvo puikios. Liūdina Bradley gynyba, arba tiksliau jos nebuvimas, bet kaip Grigas sakė po rungtynių - sutvarkysim viską šiuo klausimu. Dabar laukia dar viena ne ką mažiau svarbi pergalė (oj, tiksliau rungtynės :D) prieš lentelės kaimyną. Laimėdami dar labiau sustiprinsim savo pozicijas pakeliui į Top16. Taigi visus su praėjusia pergale dar kartelį ir laukiam ketvirtadienio!

07.11.21/ Nu va... Klaidos klaidos klaidos - tiek mūsų, tiek teisėjo, negalima lemiamais epizodais taip daryti... Viskas buvo mūsų rankose, bet šansą paleidome... Nors nieko, reikia tik išanalizuoti klaidas, susikaupti ir sutvarkyti kitą savaitę Olympiakosą! Potencialas komandos milžiniškas - žaidėjai stiprūs ir individualiai, ir kaip komanda esam tvirtas kumštis, tai puikiai žalgiriečiai įrodė šį vakarą. Kai pagaliau išgyvendinsim tas baisias klaidas, viskas stosis į savo vėžes - Top16 bus mūsų, o tada - laikykis Europa! Svajonė, bet visai reali, aš tuo tikiu.

07.11.20/ Praėjusi savaitė buvo puiki - dvi gražios pergalės, kurios labai pataisė nuotaiką tiek mums, sirgaliams, tiek patiems žalgiriečiams. Rungtynės buvo laimėtos ir taktiškai, ir širdimi - turėdami ir gerai paruoštus planus, ir kovodami iš visos širdies, žalgiriečiai nepaliko vilčių nei Olimpijai, nei rytui. Tai ką - norisi daugiau? Žinoma, kad norisi, labai tikiuosi, kad mūsų naujokas toliau demonstruos gerą sportinę formą, o mūsų gynėjų linija niekuo nenusileis CSKA mažiesiems ir mes turėsim puikią kovą ir pergalę 4 taškais! To ir linkiu visiems ir sugniaužę kumščius laukiam rytojaus kovos.

07.11.16/ Tik nepradėkit galvoti, kad rašau tik po pergalingų rungtynių... Bet po rungtynių su MdP niekaip negalėjau prisiversti aprašyti, nes buvo graudoka... Užtat dabar nuotaika gera, rezultatas puikus, žaidimas beveik irgi, todėl ramiai galva galiu pateikti savo mintis iš rungtynių, kurias, beje, stebėjau E tribūnoje. Pirmas kėlinukas buvo Miličiaus benefisas, jo nesustabdymas kėlė baisų nerimą, darė ką norėjo. Neatsiliko ir Brownas, bet Miličius atrodė grėsmingiau. Po to jau viskas pradėjo stotis į savo vėžes, tik staiga-5 - vėl nervai... Bet chebra greitai susiėmė, per kokią minutę skirtumo kaip nebūta. Maža to - pradėjom slovėnus tiesiog lupti. Po pertraukos jau visai vieni vartai - halė siaučia ir banguoja, žaidimas puikus, bet mažas atsipalaidavimas ir šioks toks Popo blaškymasis leido varžovams sumažinti skirtumą. Bet GreenDeath nebūtų GreenDeath jeigu staigiai neprikeltų savo komandos kovai ir skirtumas vėl pradėjo augti, ir rezultatas ir vėl gražus - 91:72 su kuo jus visus ir sveikinu! Šeštadienį laukia Rytas, nors man visai dzin kol kas tos rungtynės, svarbiausia, kad eurolygoje laikomės tvirtai, ir man daug svarbesnės rungtynės po savaitės Maskvoje, kur tikiuosi stebuklo mažo.

07.11.01/ Atėjo šventės, atėjo ir pirmoji rimta pergalė. Nors po pirmojo kėlinio galėjai pasakyti - biče, visai prastai, bet sugebėjo žalčiai atsitiesti. Balso šiandien ne per daugiausiai belikę, bet buvo verta dėl komandos sėkmės pasiardyti. Buvo už ką - ir teisėjų grybavimai, ir mūsiškių vangumas vertė siautėti ir užvesti komandą kovai. Kaip matom - pavyko. Kas apie patį žaidima - pirmas kėlinys vieni vartai, tik kad ne tie. Antrame prasidėjo Žalgiris - tai, ko mes laukėme ir tikėjomės, nes po pirmojo jau galvose sukosi mintis - sutryps savoje aikštėje... Nesutrypė. Grigas šaunuolis, kad susodino brangiausiuosius ir suleido tuos, kurie norėjo laimėti, o tuomet jau į aikštę grižę DC su Brownu visai kitaip atrodė. O ketvirtame kėlinyje Grigas, pasodindamas mažvaikį psichą Beardą ant suolo, nulėmė kelią į pergalę. Dabar laukia rimtesnis išbandymas - MdP, bet manau, kad kuo toliau, tuo labiau joks varžovas nebus mums baisus. Dar kartą su pergale visus ir laukiam kitų pergalių!

07.10.03/ Kauno „Žalgirio“ komanda šiandien išvykoje pradėjo savo oficialiojo sezono kovas. Pirmosiose Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) čempionato rungtynėse Rygoje žalgiriečiai nugalėjo Rygos „Barons“ krepšininkus 80:102 (21:23, 22:19, 12:25, 15:25).

SEB BBL varžybas kauniečiai pradėjo ne stipriausios sudėties. Dėl piršto traumos „Žalgirio“ kapitonas Tanoka Beardas komandos draugų žaidimą stebėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio. Mačo pradžia šiek tiek vėlavo, kadangi „Barons“ klubą su sezono pradžia sveikino lygos vadovai.

Pirmuosius keturis taškus „Žalgiriui“ pelnė DeJuanas Collinsas, bet iki reklaminės minutės pertraukėlės daugiau atakų rezultatyviai nepavyko užbaigti – Rygos komanda pirmavo 8:4. Tada Marcusas Brownas prasiveržė po krepšiu, o kitą ataką pataikė tritaškį. Iš gynėjo sėkmingai estafetę perėmė Paulius Jankūnas, kuris pelnė 12 taškų iš eilės išvesdamas savo komandą į priekį (21:16).

Prasidėjus antrajam kėliniui, „Žalgirio“ vyr. treneris Rimantas Grigas turėjo netrukus prašyti minutinės pertraukėlės, kadangi po Giedriaus Gusto taiklių metimų „Barons“ išsiveržė pirmyn 24:21. Eurelijaus Žukausko dvitaškis ir Marko Popovičiaus tritaškis grąžino „Žalgiriui“ dviejų taškų pranašumą, bet greitą puolimą išnaudoję Rygos krepšininkai spurtavo 12:2, įgydami 8 taškų persvarą (36:28). Į tai žalgiriečiai atsakė taikliais tolimais metimais: du tritaškius įmetė Goranas Jurakas, po vieną pridėjo D.Collinsas ir P.Jankūnas. Paskutinėmis kėlinio sekundėmis šeimininkai sugebėjo persverti rezultatą, kai netaiklų G.Gusto baudos metimą pataisė Kebu Stewartas.

Trečiojo kėlinio pradžioje žalgiriečiai demonstravo puikią gynybą, kuri leido surengti greitus antpuolius. Du tritaškius pataikė M.Popovičius, o gražiais dėjimais atakas užbaigė Jonas Mačiulis ir P.Jankūnas. Spurtavę 13:2 žalgiriečiai susikrovė 10 taškų pranašumą (55:45). Vėliau įspūdingą atkarpą sužaidė G.Jurakas, blokavęs varžovų metimą, perėmęs kamuolį ir pelnęs 5 taškus iš eilės, padidindamas rezultatą iki 63:50.

Paskutiniajame ketvirtyje žalgiriečiams iškilo problemų dėl susirinktų pražangų. Per pirmąją kėlinio minutę aikštę turėjo palikti E.Žukauskas, o G.Jurakas gavo 4-ąją pražangą. Tuo pasinaudodami „Barons“ krepšininkai buvo priartėję 70:76, bet galingas P.Jankūno ir J.Mačiulio žaidimas netrukus „Žalgiriui“ grąžino dviženklę persvarą (89:72). Baigiantis rungtynėms aikštelėje pasirodę atsarginiai „Žalgirio“ žaidėjai užbaigė varžovų triuškinimą – 102:80.