peperonity.net
Welcome, guest. You are not logged in.
Log in or join for free!
 
Stay logged in
Forgot login details?

Login
Stay logged in

For free!
Get started!

Links


popovic - Newest pictures Sports
zalgirietizzz.peperonity.net

24.Marko Popovič

Pilietybė: kroatas
Gimė: 1982 06 12
Ūgis: 185 cm
Svoris: 82 kg
Pozicija: įžaidėjas, atakuojantis gynėjas

Be jokių abejonių - su Brownu sudaro turbūt vieną stipriausių žudančių sg porą Europoje, pasikeisdami tiesiog naikina varžovų komandą. Ranka pas Popą nereali, dar geresnė nei pas Marcusą turbūt.

Sužaidė tikrai gerai, ir tik trenerio sprendimu pabaigoje sėdo ant suolo, bet čia jau paini situacija - ir jis, ir DC gali lošti PG, ir jis, ir Marcusas - SG, todėl čia jau Grigo pečiams atsakomybė dėl žaidėjų variacijos. Sunku pasakyti, kas būtų buvę, jeigu Marko būtų žaidęs iki pat galo 4 kėliny, be pauzių, bet nesiimu kritikuoti nei trenerio, nei kažko kito, tiesiog buvo kaip buvo.

Kažkaip prastokai sekėsi (arba tiksliau nesisekė) jam vakar... Visišką popką sumalė jis, bet gerai, kad viskas gerai baigėsi.

Žudikas. Svarbios išprovokuotos baudos, susmeigti tritaškiai privertė kapituliuoti lenkus. Jo arsenalą dar papildė ir aštrūs prasiveržimai, dėl to Marko pasidarė dar sunkiau sustabdomas, kas mums yra tik į naudą. Toks shooteris praverstų kiekvienai komandai, bet jį turime mes.

Už Browną atrodė tikrai geriau, sužaidė ramiai, protingai - jokių perskubėjimų. Žodžiu, baigia subręsti kaip rimtas krepšininkas.

Joks jis ne įžaidėjas - kas stebit kroatų žaidimą EČ, suprasit, kodėl taip sakau. Jis skirtas bombarduoti varžovus tritaškiais, todėl kartu su Marcusu jie sudarys labai pajėgią atakuojančių gynėjų grandį.

This page:
Help/FAQ | Terms | Imprint
Home People Pictures Videos Sites Blogs Chat
Top
.