peperonity.net
Welcome, guest. You are not logged in.
Log in or join for free!
 
Stay logged in
Forgot login details?

Login
Stay logged in

For free!
Get started!

Text page


zukauskas - Newest pictures Man
zalgirietizzz.peperonity.net

11.Eurelijus Žukauskas

Tautybė: lietuvis
Gimė 1973.08.22
Ūgis 216cm
Svoris 116kg
Pozicija: vidurio puolėjas

Na labai svarbus žaidėjas, tikras vartininkas, gynyboje geriausias komandoje, puikiai gesina mažiukų reidus, ir puolime perdavimus išnaudoja beveik maksimaliai, priekaištų kaip ir neturiu, jeigu dar apsukas padidintų, jau būtų visai žvėris.

Traumuotas, tikėkimės, kad prieš Oly jau žais, trūko jo ilgų rankų prieš Savrasenką labai labai, gerai Maskoliūnas vasarą sakė - ką išleisime prieš Savrasenko?.. Kaune jis žais ir Savris taip nebesiautės.

Kamuolių gauna, bet lėtai su jais tvarkosi. Be to, turbūt trukdė traumos padariniai. Bet kokiu atveju ne jo rungtynės buvo, nes varžovų priekis buvo irgi ne "iš NBA".

Vienas svarbiausių pergalės kalvių. Jo stogai Gurovičiui ir Wolkowiskio uždengimas įspūdingu šuoliu ketvirtajame kėlinyje galutinai pribaigė Treflą. Atsigauna vyras, jam labai svarbu gauti daug žaisti ir tuomet jis parodo, kad dar turi daug parako.

Gal buvo pagiriotas, ar kas, bet žaidė labai jau vangiai... Tikėkimės, kai išsiblaivys - parodys savo galią dar.

Kad Žalgiryje jis bus daug geriau išnaudojamas, nei prieš tai sezoną Vilniuje - faktas, nes perdavimų gavo daugybę. Viskas priklauso dabar tik nuo pačio Eurelijaus - jeigu jis atgaus gerą formą, jis bus svarbus žaidėjas.


This page:
Help/FAQ | Terms | Imprint
Home People Pictures Videos Sites Blogs Chat
Top
.