peperonity.net
Welcome, guest. You are not logged in.
Log in or join for free!
 
Stay logged in
Forgot login details?

Login
Stay logged in

For free!
Get started!

Multimedia gallery


collins - Newest pictures Ebony boys Man Ebony
zalgirietizzz.peperonity.net

41.Dejuan Collins

Tautybė: Amerikietis
Gimė: 1976.11.20
Ūgis: 188 cm
Svoris: 85 kg
Pozicija: įžaidėjas

Visumoje - be galo svarbus žaidėjas, bet prieš lenkus žaidė 50/50 - galima ir mušti jį, bet galima ir dėkoti jam už pergalę. Kitose rungtynėse irgi buvo tarp svarbiausių, visgi vienas geresnių pg Žalgirio istorijoje.

Ne viskas sekėsi, kas galėjo sektis, dengiamas ir smaugiamas jis tikrai smarkiai buvo, bet stengėsi DC kiek įmanydamas, tik tas perdavimas Marcusui pabaigoje buvo baisus... Tokių daugiau nereikia tokiomis akimirkomis, o šiaip viskas su juo gerai, jeigu pas graikus neloš Greeras, tai DC gali išvesti Žalgirį į pergalę.

Šį kartą jau nuo pat pirmojo kėlinio žudė varžovus, visiškai priešingai sužaidė, nei Italijoje. Jeigu taip sužais ir prieš CSKA, galime tikėtis sėkmės.

Pamatė, kad ir Kalnietis gali už jį geriau žaisti, po keitimo grižęs į aikštę sutvarkė visus reikalus ir su olimpine ramybe veide ištaškė lenkus savo prasiveržimais. Su tokiu įžaidėju Top-16 yra minimalus tikslas, manau.

Ir vėl nepersitempė, bet matosi didelis pasitikėjimas savimi - bus svarbi persona komandoje.

Prieš rusus žaidė "atsipūtęs". Praktiškai viena koja, o kai atsiremdavo ir antrąja, tada jau jo nepagaudavo niekas. Matosi jo arsenale naujų judesių, kurie yra peilis besiginančiam - greitai veržiasi, staiga vietoje sustoja kaip įkaltas, varžovas nusiridena ir DC ramiai pasidaro taškus arba iškiša gražų perdavimą. Žodžiu šio sezono komanda - patikimo įžaidėjo rankose.


This page:
Help/FAQ | Terms | Imprint
Home People Pictures Videos Sites Blogs Chat
Top
.